Flock

Mac için Web Tarayıcısı
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut23.16 MB
  • Sürüm2.6.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciFlock
Flock, Mozilla Firefox teknolojisi üzerine inşa edilen Mac işletim sistemleri için üretilmiş ödüllü bir web tarayıcısıdır.
Flock Mac OS işletim sistemleri için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay, özellikleri bakımından oldukça gelişmiş bir yapıya sahip ve Mozilla Firefox teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir web tarayıcısıdır.

Flock, bilinen web tarayıcıları Opera, Google Chrome gibi eklenti desteği sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde tarayıcınıza istediğiniz eklentileri ekleyerek ekstra özellikler kazandırabilirsiniz. Sekmeli tarama ve sayfa açma özelliği sayesinde birden fazla web sitesini sekmelerde açabilirsiniz. 

Gezdiğiniz web sitelerindeki çerezleri engelleme özelliği sayesinde istenmeyen çerezleri engeleyebilirsiniz. İndirme özelliği sayesinde bilgisayarınıza internetten indirme işlemini yapabilirsiniz. Java ve Flash eklentilerini otomatik olarak yükleme ve güncelleme özelliği de Flock da unutulmamış.

Flock' da bulunan Seçenekler menüsü ile tarayıcıyı kişisel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu tarayıcı sayesinde web sitelerinin açılış hızları ve resimlerin yüklenme hızları Firefox' a göre oldukça hızlıdır.
Flock indir